
Гидравликалық цилиндр, 5 т, тартпалы арматураланған ілгектермен Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған, ілгектері бар Matrix 513475 тартқыш гидравликалық цилиндр — 5 тонна тарту күшін қолдануға мүмкіндік беретін кері әрекет ететін құрылғы. Автомобиль шанағының деформацияланған бөлшектерінің геометриясын қалпына келтіруге арналған құралдың жұмыс элементі болып табылады. Автосервис кәсіпорнында, сондай-ақ автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыекі арматураланған ілгегі бар берік корпус зақымдануға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Гидравликалық цилиндрдің салмағы 5,83 кг, ұзындығы 260 мм, сондықтан сақтау кезінде көп орын алмайды және жұмыс кезінде қозғалуға ыңғайлы.Бекіткіш цилиндрді пайдалану оңай және арнайы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 665 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/513475_513485.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 5.833 кг |
| Өлшемдері | 665 x 135 x 55 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 67 МПа |
| Максималды күш | 5 т |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өзек жүрісі | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996109848 |
- Бағасы: 44 590 ₸

