
Сырғанауға қарсы табандықтар, 2 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 56780 дөңгелектерге қарсы аяқ киімдері 2 данадан тұрады және жеңіл автокөліктің немесе тіркеменің доңғалақтарының астына орнатуға арналған. Аяқ киім немесе аялдамалар домкратқа көтерілу кезінде көліктің еңістен сырғып кетуіне немесе орнынан қозғалуына жол бермейді. Олар автокөлік иелеріне пайдалы болады, сонымен қатар автокөлік жөндеушілеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыпластиктен жасалған тіректер жауын-шашыннан қорықпайды және тазалау оңай.Кедір-бұдырлы беті тіреулерге дөңгелектерді сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Автокөлік аяқ киімдерінің корпусында саңылаулары бар, соның арқасында оларды бетіне бекітіп, тұраққа кіруді шектеу үшін пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Материал | Пластмасса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 207 x 146 x 115 мм |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025964 |
- Бағасы: 3 634 ₸

