
Гидравликалық кран, 2 т, H көтергіші 25-2200 мм, жиналмалы (2 бөліктен тұратын жинақ) Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 2 тоннаға дейінгі жиналмалы гидравликалық кран Matrix 567325 — 2200 мм биіктікке көтеруге және автомобиль жабдықтарының ауыр элементтерін жылжытуға арналған жылжымалы құрылғы. Көтергіштің биіктігі 25 мм. Құрылғы болаттан жасалған және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Жебенің ұшу шамасы жүктің массасына байланысты реттеледі. Кран 567275 траверсімен үйлесімді. Автокөлік қозғалтқыштарын бөлшектеу және монтаждау үшін автокөлік қызметтерінде қолданылады, бұл жеке гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Кран толығымен автономды — оның жұмыс істеуі үшін электр қуаты мен қосымша тіректер қажет емес. Гидравликалық жетек оператор тарапынан ең аз күш жұмсай отырып, жүктерді көтеруге мүмкіндік береді. Кранды жылжыту ыңғайлы, себебі ол 6 доңғалақпен жабдықталған. Ілмекте карабин бар, сондықтан жүк оның үстінде сенімді ұсталады. Құрылғы жиналуға қабілетті, сондықтан оны сақтау өте ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 81 кг |
| Көтеру биіктігі | 2240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.19087 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/567325.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ C-CN.АВ29.В.19087.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 1615 x 1010 x 1480 мм |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Жебенің ұзындығы max | 1460 мм |
| Жебенің ұзындығы min | 950 мм |
| Ерекшеліктері | складной |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996057545 |
- Бағасы: 175 040 ₸

