
Гидравликалық кран, 2 т, H көтергіш 255-1880 мм (2 бөліктен тұратын жинақ) Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 2 тоннаға дейінгі Matrix 567305 гидравликалық кран автомобиль қозғалтқыштарын бөлшектеу және монтаждау үшін қолданылады. Жүктерді 255-тен 1880 мм-ге дейін көтеруге қабілетті. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін оны 567275 траверсімен бірге пайдалануға болады. Кранның барлық болат корпусы берік және механикалық кернеулерге төзімді. Жебенің жылжымалы ұзартқыш сымы болады, оның алып кету мөлшері көтерілетін жүктің массасына сәйкес орнатылады. Кран автосервистерде сұранысқа ие, автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін де пайдалы болады. Артықшылықтары Күшті үнемдеу — кран гидравликалық жетекпен жабдықталған, оның көмегімен көтерілу мен түсуді жүзеге асыру оңай. Дербестік — жабдық жұмысқа дайын және электр қуатын беруді және тіректерді орнатуды қажет етпейді. Жүкті сенімді бекіту — карабині бар ілмек оның істен шығуына жол бермейді. Қарапайым қозғалыс — кранның 4 негізгі және 2 қосымша дөңгелегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 84.5 кг |
| Көтеру биіктігі | 1965 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.19087 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/567305.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ C-CN.АВ29.В.19087.pdf |
| _пакеттегі ені | 715 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 1658 x 1424 x 1600 мм |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Жебенің ұзындығы max | 1510 мм |
| Жебенің ұзындығы min | 970 мм |
| Ерекшеліктері | жиналмайтын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996057569 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

