
Алты дөңгелекті жөндеуге арналған жатақ, 1000 х 475 х 128 мм, пластик Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 567485, 1000 x 475 x 128 мм 6 доңғалақты жөндеуге арналған шезлон пластиктен жасалған, көліктің төменгі бөлігінде жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жұмысты жеңілдетеді. Бұл гараждағы автокөлік жүргізушілері үшін пайдалы болады. Ал екі кіріктірілген құралдар науасының арқасында барлық қажетті құралдар қолыңызда болады. Артықшылықтары Корпус соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан шезлон механикалық кернеулерден деформацияланбайды. Толтырылған бас сүйегі мойынды қолдауды қамтамасыз етеді, ондағы кернеуді азайтады. Жатақтың эргономикалық пішіні ұзақ уақыт жұмыс істегенде арқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Корпустағы арнайы саңылаудың арқасында шезлонгты көліктің астынан оңай алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1060 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 495 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Материал | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996062006 |
- Бағасы: 21 670 ₸

