
Алты дөңгелекті жөндеуге арналған жатақ, 1030 х 440 х 120 мм, Matrix көтерілетін бас сүйегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 567455, 1030 x 440 x 120 мм 6 доңғалақты, көтерілетін бас тірегі бар жөндеу шезлонгі техникалық қызмет көрсету, қуат жүйелерін, сору жүйесін, беріліс қорабын және т.б. жөндеу үшін көліктің астына оңай кіруге мүмкіндік береді. Бұл гараждағы автокөлік жүргізушілері мен автокөлік жөндеу шеберханасындағы кәсіпқойлар үшін таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Болат корпус жоғары ресурсқа кепілдік бере отырып, шезлонгтың сенімділігін арттырады. Жұмсақ көбікті матрас арқаның шамадан тыс жүктелуіне жол бермей, ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Көтерілетін бас сүйегі мойынның шаршауын азайта отырып, жұмысқа ыңғайлылықты айтарлықтай арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1040 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Материал | Металл |
| Ерекшеліктері | поднимающийся подголовник |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996062020 |
- Бағасы: 26 380 ₸

