
Жылжымалы домкратқа арналған тіреуіш керме, жылжымалы, 2 т Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 2 тонна болатын Matrix 567765 жылжымалы тірек штангасы жылжымалы домкраттарға орнатылады. Оның көмегімен жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін көліктің бір жағын көтеруге болады. Кәсіби пайдалану үшін автосервисте пайдалы болады. Артықшылықтары Болат арқалық конструкциясы қажетті беріктікке ие және 2 тоннаға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады.Жақтаудың ортасындағы ойық домкратқа тұрақты бекітуді қамтамасыз етеді. Көлденең арқалықтың жылжымалы конструкциясы тірек бетінің ауданын ұлғайту үшін оның ұзындығын 540-960 мм диапазонында реттеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 725 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 10.72 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Сырғымалы қалыптағы штанганың ұзындығы | 960 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996079431 |
- Бағасы: 21 435 ₸

