
Қозғалтқышты ілуге арналған құрылғы 500 кг Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 567895 қозғалтқышты ілу құрылғысы автокөлік қызметтерінде қолданылады және автомобильдің қозғалтқыш бөлігіндегі қозғалтқышты жөндеуге арналған. Жүк көтергіштігі 500 кг іс жүзінде кез келген жүкпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тіректерді орнату енін реттеу құрылғыны кез келген дерлік көлікпен пайдалануға мүмкіндік береді. Мықты металл шынжырлар үзілуге төзімді және бірнеше жүктемелерге төтеп бере алады. Тізбектерде қозғалтқышты мықтап ұстайтын бекіткіштер бар. Болат конструкциясы коррозияға ұшырамайды, сондықтан арматура ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/567895.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 21.5 кг |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Айлабұйымның ұзындығы | 1510 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 940 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085043 |
- Бағасы: 42 730 ₸

