
Орындық, 360 х 355 х 380 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
360 x 355 x 380 мм өлшемді Matrix 567035 отырғышы техникалық қызмет көрсету станцияларындағы кәсіпқойлар мен гараждағы жеке шеберлер үшін пайдалы. Оның көмегімен көлік құралын жөндеуге ыңғайлы, сонымен қатар орындықты демалыс үшін гараж жиһазы ретінде пайдалануға болады. Берік болат корпус конструкцияның сенімділігін және 110 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп беру қабілетін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Орындық майлар мен бензинге төзімді арнайы материалмен қапталған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Көбікпен толтырылған жұмсақ орындықта отыруға ыңғайлы. Орындықта 360° бұрылу бұрышы бар 4 доңғалақ қарастырылған, сондықтан гаражда ыңғайлы қозғалуға болады. Құралдар мен бөлшектерді сақтауға ыңғайлы болу үшін құрылымда 3 секциядан тұратын арнайы паллет қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.06.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.51025-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.51025-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Материал | Металл |
| Мақсаты | аспаптық |
| Ерекшеліктері | Дөңгелектер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996099163 |
- Бағасы: 20 200 ₸

