
Сырғымалы, 10 т, c көлбеу тіректі Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырғымалы жол автомобиль шанақтарының геометриясын дәл қалпына келтіруге арналған. Конструкция тығыны бар негізгі арқалықтан және гидравликалық цилиндр мен сорғы арқылы қозғалатын жылжымалы арқалықтан, сондай-ақ тіректері бар көлденең құбырдан тұрады. Максималды жүктеме: 10 тонна.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 200 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 3080 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101231 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

