
Қозғалтқышқа арналған стенд, 570 кг, 1250 Lbs Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 500 кг (1250 фунт) Matrix 567255 стенді қозғалтқышты жөндеу және диагностикалау және оны үй ішінде тасымалдау үшін автокөлік жөндеу шеберханаларында қолданылады. Кронштейндері мен реттелетін ұстағыштары бар конструкциясының арқасында стендтік құбырды салмағы 500 кг-ға дейінгі кез келген дерлік қозғалтқыштарды ілу үшін пайдалануға болады. Жұмыс қауіпсіздігін арттыру үшін тұғыры мен шүмегі бар тұғырды пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Стенд құрылымының беріктігі мен беріктігіне металл корпус арқылы қол жеткізіледі. Айналмалы механизмнің арқасында қозғалтқыштың барлық бөліктеріне қол жеткізу үшін стендті 360° бұруға болады. Стенд кең бұрылмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың көмегімен жұмыс орнында қозғалуға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 25.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 880 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.09.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АЖ26.В.00662 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Гамма-Тест" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/567255.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/KK CN.АЖ26.В.00662.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 975 x 955 x 705 мм |
| Жүк көтергіштігі | 570 келі |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Корпус материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101453 |
- Бағасы: 63 940 ₸

