
Гидравликалық трансмиссиялық тіреу, 0.4 т, H көтеру 1260-1735 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансмиссиялық гидравликалық тіреуіш Matrix 567385 салмағы 0,4 тоннаға дейінгі жүктерді 1260-1735 мм биіктікке бірқалыпты көтеруге арналған. Трансмиссия элементтерін жөндеу немесе монтаждау/бөлшектеу, көтергіштерді пайдалану кезінде көлік құралын сақтандыру және бекіту кезінде техникалық қызмет көрсету станциясының кәсіби қызметкерлері мен автокөлік жүргізушілері үшін пайдалы. Гидравликалық жетек бір аяқпен көтеру биіктігін бірқалыпты реттеуге мүмкіндік береді және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді артықшылықтары Ұзартылған тірек платформасы әртүрлі пішіндегі жүктерді жылжыту қаупінсіз ұстауға мүмкіндік береді. Тоттануға қарсы қорғаныс жабыны бағанада тоттың пайда болуына жол бермейді. 1260-1735 мм көтеру биіктігінің кең диапазоны жұмысты жоғары дәлдікпен орындауға мүмкіндік береді. Тіректі жұмыс алаңының бойымен жылжытуға ыңғайлы болу үшін доңғалақтар қарастырылған, ал оның орнында сенімді бекітілуі үшін құлыптау педальдары қарастырылған. Тірек корпусындағы екі тұтқа жұмысты ыңғайлы етеді. Сөре ықшамды (1260 x 650 x 635 мм), сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 670 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.19088 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/567385.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АВ29.В.19088.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 30.4 кг |
| Өлшемдері | 1260 x 650 x 635 мм |
| Жүк көтергіштігі | 400 келі |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Максималды жұмыс биіктігі | 1785 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Доңғалақ базасының осьаралық өлшемдері | 540 мм |
| Ең аз жұмыс биіктігі | 1290 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101781 |
- Бағасы: 85 810 ₸

