
Гидравликалық серіппелерді тартқыш, 1 т Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық тартқыш Matrix 567705, күші 1 т, серпімділік коэффициенті жоғары серіппелерді бөлшектеу үшін қолданылады. Бұл кәсіби шеберлерге автокөлікті жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Тартқыш 1 тоннаға дейін күш жасайды, бұл жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді. Гидравликалық сорғы механикалық құрылғыларға қарағанда жұмысты орындауда 50% тиімдірек. Жинаққа әртүрлі өлшемдегі серіппелермен жұмыс істеуге арналған екі аяқ жинағы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 26.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 740 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00263-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/567705.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00263-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 295 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 740 x 295 x 180 мм |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 22 мПа |
| Максималды күш | 1000 кг |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.9 л |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103396 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

