
Траверса, 680 кг Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 567275 траверсі жалпы салмағы 680 кг-ға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті. Ол көтергіш жүйелері бар қосымша жабдық ретінде пайдаланылады: гараж шүмегі, кран көтергіш, шынжырлы көтергіш және т.б. Қозғалтқыштарды ілу, оларды ортаға келтіру, бекіту және жөндеу үшін оңтайлы. Траверс гаражда және автокөлік жөндеу шеберханасында ыңғайлы болады. Артықшылықтары Траверс сенімді материалдардан жасалған, бұл оның жоғары ресурсының кепілі болып табылады. Тұтқасы бар қарапайым бұрандалы механизмнің арқасында ілулі жүкті артық күш жұмсамай-ақ ортаға қоюға болады. Тұтқаның енін реттеу траверсті қозғалтқыштың кез келген түрімен пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 5.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92424 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/567275.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.92424.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жүк көтергіштігі | 680 келі |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Айлабұйымның ұзындығы | 400 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 230 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105192 |
- Бағасы: 23 800 ₸

