
Дөңгелекке қарсы тіреуіш 120 х 80 х 70 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 120 x 80 x 70 мм Matrix 56775 доңғалақ тығыны көлбеу немесе тегіс емес жерде тоқтаған кезде жеңіл көліктің немесе тіркеменің аударылып кетуіне жол бермейді. Сондай-ақ, дөңгелекті жөндеу немесе ауыстыру үшін домкраттағы көлік көтерілген жағдайда тоқтау немесе аяқ киім қажет. Бұл жолда ыңғайлы, сонымен қатар гаражда және қызмет көрсету станциясында пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік техникалық резеңкеден жасалған, сондықтан ол икемді және қысылғаннан кейін пішінін оңай қалпына келтіреді.Қабырғалы беті аяқ киімнің доңғалақ пен негізді сенімді ұстауын қамтамасыз етеді.Қоршау үшін қолданылатын резеңке төмен температураға төзімді, сондықтан оны қыста қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Өлшемдері | 120 x 80 x 70 мм |
| Топ | Арнайы құрылғылар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 567-Специальные приспособления |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | техническая резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041777 |
- Бағасы: 951 ₸

