
Механикалық тартқыш, 100 мм, қос Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 100 мм қос механикалық тартқыш Спарта 525105 мойынтіректерді, муфталарды, шкивтерді және басқа көлік бөлшектерін зақымдау қаупінсіз жылдам бөлшектеуге көмектеседі. Екі жақты айналмалы ұстағыштар механизмдердің сыртында да, ішінде де орналасқан элементтерді және т.б. алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тартқыш берік және сапалы 45 болаттан жасалған. Тұтқаларды қайта реттеуге болады, бұл тартқыштың мүмкіндіктерін айтарлықтай арттырады. Қуат болтының кілтке мықтап жабысатын алты қырлы ұшы бар. Қарапайым конструкцияның арқасында жаңадан бастаған шеберлер құрылғыны оңай басқара алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.385 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тартқыштар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 525-Тартқыштар |
| Жұмыс кеңістігінің максималды ені | 100 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103174 |
- Бағасы: 2 383 ₸

