
Механикалық тартқыш, 150 мм, үштік Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм үштік механикалық тартқыш Спарта 525355 шеберханада немесе гаражда таптырмас көмекші болады, қажет болған жағдайда әртүрлі элементтерді: мойынтіректерді, төлкелерді, сақиналарды және басқа айналу денелерін жылдам бөлшектеу. Оның арқасында шебер тіпті қышқылданған бөлікті деформациялану қаупінсіз оңай алып тастай алады. Тартқыш сыртқы және ішкі бөлшектеу үшін жарамды. Артықшылықтары Тартқыш жасалған 45 болат оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Үш бұрылмалы екі жақты тұтқалар кез келген пішіндегі бөлшектерді бөлшектеуге мүмкіндік береді. Қуат болтының алтыбұрышты ұшы кілтпен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Құрылғы тіпті жаңадан бастаған шеберлер үшін де жарамды, себебі оның қарапайым құрылымы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тартқыштар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 525-Тартқыштар |
| Жұмыс кеңістігінің максималды ені | 150 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103228 |
- Бағасы: 4 045 ₸

