
Механикалық тартқыш, 250 мм, үштік Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм үштік механикалық тартқыш Спарта 525415 шеберханада немесе гаражда таптырмас көмекші болады, егер әртүрлі элементтерді: мойынтіректерді, төлкелерді, сақиналарды және басқа айналу денелерін жылдам бөлшектеу қажет болса. Оның арқасында шебер тіпті қышқылданған бөлікті деформациялану қаупінсіз оңай алып тастай алады. Тартқыш сыртқы және ішкі бөлшектеу үшін жарамды. Артықшылықтары Тартқыш жасалған 45 болат оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Үш бұрылмалы екі жақты тұтқалар кез келген пішіндегі бөлшектерді бөлшектеуге мүмкіндік береді. Қуат болтының алтыбұрышты ұшы кілтпен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Құрылғы тіпті жаңадан бастаған шеберлер үшін де жарамды, себебі оның қарапайым құрылымы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.85 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Штрих-код | 4044996103303 |
| Топ | Тартқыштар |
| 3 топ | 525-Тартқыштар |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| Жұмыс кеңістігінің максималды ені | 250 мм |
- Бағасы: 10 460 ₸

