
Шынжырлы таль, 0.5 т, H көтергіш 2.5 м, ілгектер арасындағы қашықтық 240 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шынжырлы көтергіш Matrix 519305, ілгектер арасындағы қашықтық 240 мм, салмағы 0,5 тоннадан аспайтын жүктерді 2,5 м биіктікке көтереді. Көтергіштің қарапайым конструкциясы пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Механизм тиеу-түсіру, жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу барысында пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктігі мен сенімділігі — таль орындалды сапалы материалдардан, төзімді жоғары жүктемелерге. Кіріктірілген тежегіш — жүк өздігінен төмендемейді. Жұмыс қауіпсіздігі — ілгектер соғылған қауіпсіздік ысырмаларымен жабдықталған. Қол жетегі — пайдалану үшін электр желісіне қосылудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Көтеру биіктігі | 2.5 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87119 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/519305.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87119.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Тізбектің ұзындығы | 2.2 м |
| Ілгектер арасындағы ең аз арақашықтық | 240 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103747 |
- Бағасы: 31 870 ₸

