
Жүк көтергішке арналған арба, жылжымалы, жүк көтергіштігі 3 т Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 519865 жылжымалы жүк көтергіш арбасы көлденең жазықтықта 3 тоннаға дейінгі жүк көтергіштерін жылжыту үшін қолданылады. Ол гаражда да, автосервистерде де, өндірісте де кәсіби пайдалану үшін пайдалы болады. Арба ені 88-140 мм арқалықтарға орнатылады. Артықшылықтары Каретка беріктік пен жоғары тиімділікті қамтамасыз ететін беріліс механизмімен жабдықталған. Механикалық жетектің арқасында каретканы басқару оңай, сонымен қатар жүктердің қозғалу процесін басқаруға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы жабын күйме корпусын бұзылудан қорғайды. Жабық типті қос шарикті мойынтіректер жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және төменгі кронштейннің сенімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 354 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/519865.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Тізбектің ұзындығы | 2.65 м |
| Минималды бұрылу радиусы | 1.5 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Арнаның ені | 88 мм - 140 мм |
| Штрих-код | 4044996104089 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

