
Дензель 2.2т, 12В электрлік автомобиль шығыры
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыр заттарды жылжытуға, жеңіл жол талғамайтын көліктер, ауылшаруашылық техникалары, квадроциклдер және т.б. сияқты кептеліп қалған шағын көліктерді шығаруға арналған. Тікелей шанаққа, жақтауға немесе бамперге орнатылады. Кернеуі 12 В.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87014 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87014.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 23.3 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 521-Лебедки автомобильные |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4044996061825 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

