
Жезден жасалған адаптер, 1, сыртқы бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 1 дюймдік сыртқы жіптері бар жезден жасалған Palisad 65851 адаптері суару жүйесін кранға немесе сорғыға қосу үшін қызмет етеді. Бақшадағы немесе саяжайдағы өсімдіктерді суаруды ұйымдастыру үшін қолданылады. Артықшылықтары Адаптер жезден жасалған, сондықтан ол коррозияға төзімді және берік. Жылдам ажыратылатын қосылым фитингі шлангты сумен жабдықтау көзінен жылдам және қайталап қосуға және ажыратуға мүмкіндік береді. Адаптер Palisad сериясының барлық суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 51 г |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035321 |
- Бағасы: 1 651 ₸

