
Жезден жасалған адаптер, 3/4, ішкі бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 3/4 дюймдік ішкі жіптері бар жезден жасалған Palisad 65825 адаптері өсімдіктерді суаруды ұйымдастыруға арналған және жазғы тұрғындарға, бағбандарға және бағбандарға пайдалы болады. Адаптер суару жүйесін бөлгішке, бүріккіш бөтелкеге немесе сыртқы бұрандалы шүмекке қосады. Артықшылықтары Адаптер жасалған жез коррозияға және механикалық кернеулерге төзімді, сондықтан бұйым ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Фитинг жүйені қосу және ажырату уақытын үнемдейді, бұл бірнеше секундты алады. Адаптер әмбебап, себебі оны Palisad желісіндегі барлық суару жүйелерінің элементтерімен бірге пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 37 г |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000831 |
- Бағасы: 1 060 ₸

