
Жезден жасалған адаптер, 3/4-1, ішкі бұранда, Palisad адаптері бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65840 жезден жасалған ішкі бұрандалы адаптер диаметрі 3/4 немесе 1 дюймдік бұрандалы қосылымдарға қосылады, ол үшін ол арнайы адаптермен жабдықталған. Сенімді қосылымды қамтамасыз етеді және сыртқы бұрандалы розеткасы бар шүмектерге, дистрибьюторларға, бүріккіштерге жарамды. Жазғы коттеджде суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Артықшылықтары Жылдам қосылатын фитинг шланг қосқышын лезде қосуға және ажыратуға мүмкіндік береді. Жезден жасалған адаптер берік және құлау немесе соғу салдарынан зақымдануға төзімді. Отырғызу диаметрі мен фитинг әмбебап өлшемге ие, бұл өнімді Palisad суару жүйелерінің барлық элементтерімен бірге пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 87 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | Жез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000855 |
- Бағасы: 2 339 ₸

