
3/4 Palisad Luxe-ге дейінгі бұрандалы шүмектерге арналған пластикалық адаптер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65728 пластикалық адаптері суару құбырын құбырға, құбырға немесе диаметрі 1/2-3/4 дюйм болатын бұрандалы емес шүмекке қосуға мүмкіндік береді. Қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Артықшылықтары Адаптер коррозияға және ультракүлгін сәулелерге төзімді берік ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Бекіту қысқыштың көмегімен жүзеге асырылады, бұл жіптері жоқ шүмектерге қосылуға ыңғайлы. Жылдам ажыратылатын қосылым фитингі шлангтың лезде қосылуын және ажыратылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 93 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035413 |
- Бағасы: 1 509 ₸

