
Пластмасса адаптер, 1, ішкі бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 1 дюймдік ішкі жіптері бар Palisad 65730 пластикалық адаптері шлангты бұрандалы шүмекке, сондай—ақ бұрандалы розеткасы бар дистрибьюторға немесе бүріккішке қосуға мүмкіндік беретін суару жүйесінің элементі болып табылады. Қала сыртындағы учаскелердің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Адаптер берік ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол зақымдануға төзімді, коррозиядан қорықпайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Арматура қосқышқа жылдам қосылатын қосылымды құрайды, бұл оны қосуды және суару жүйесінен ажыратуды жеңілдетеді. Стандартты өлшемдегі отырғызу ұясы мен фитинг адаптерді кез келген Palisad суару жүйесінде пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 17 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000763 |
- Бағасы: 313 ₸

