
Пластмасса адаптер, 1/2-3/4, Palisad ішкі бұранда
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65720 пластикалық адаптері ішкі бұрандалы болып табылады және суару құбырын диаметрі 1/2 немесе 3/4 дюймдік бұрандалы қосылымы бар шүмекке немесе шүмекке қосу үшін қызмет етеді. Бұл тапсырманы арнайы адаптер жеңілдетеді. Адаптер жазғы коттеджде суару жүйесін ұйымдастыруға көмектеседі. Артықшылықтары Төзімділік — адаптер соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан коррозияға және механикалық зақымға төзімді. Жылдам қосылу — жылдам қосылатын фитинг шланг қосқышын бірнеше секунд ішінде қосуға немесе ажыратуға мүмкіндік береді. Әмбебаптылық — фитингтік розетка кез келген Palisad суару жүйесінің элементтеріне сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 17 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000749 |
- Бағасы: 218 ₸

