
Пластмасса адаптер, 1/2-3/4-1 , ішкі бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65735 ішкі бұрандалы пластикалық адаптер суару жүйесін диаметрі 1/2, 3/4 немесе 1 дюймдік бұрандалы шығысы бар шүмекке немесе розеткаға қосу үшін қолданылады. Ол тиісті өлшемдегі адаптерлермен жабдықталған, сондықтан шығыс диаметрі алдын ала белгісіз болған жағдайда оңтайлы болады. Саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Бар штуцер жылдам ажыратылатын қосылыстар, бұл уақытты үнемдейді қосылу желісі. Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол тот басудан қорықпайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Барлық Palisad суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 30 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000770 |
- Бағасы: 712 ₸

