
Пластмасса адаптер, 3/4 сыртқы қамытпен Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы қысқышы және қосылым диаметрі 3/4 дюймге дейінгі пластикалық Palisad 65760 адаптері суару құбырын су құбырына немесе бұрандасыз шүмекке қосу үшін қолданылады. Бекіту қысқышы сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Адаптер жазғы коттеджде суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Зақымдануға және коррозияға төзімді, себебі ол соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Шланг қосқышын лезде қосуға және ажыратуға мүмкіндік береді, себебі оның жылдам қосылатын қосқышы бар. Резеңке қаптаманың арқасында кранға немесе құбырға оңай сырғып кетеді. Барлық Palisad суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді, өйткені қондырма шығысы әмбебап өлшемге ие.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 75 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000817 |
- Бағасы: 845 ₸

