
Пластмасса адаптер, 3/4, сыртқы бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65750 3/4 дюймдік пластикалық қондыру диаметрі сыртқы бұрандалы адаптер суару құбырын кранға, шүмекке, бүріккішке немесе ішкі бұрандалы дистрибьюторға қосады. Жеке учаскеде суару жүйесін ұйымдастыруға қажетті керек-жарақ. Артықшылықтары Жылдам қосылатын фитинг шлангты қосуды және ажыратуды жеңілдетеді. Адаптер жасалған соққыға төзімді ABS пластикасы оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Фитингтің және отырғызу диаметрінің әмбебап өлшемдері адаптерді кез келген Palisad суару жүйесінде пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 11 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000794 |
- Бағасы: 195 ₸

