
Пластмасса адаптер, 3/4, ішкі бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65725 ішкі бұрандалы пластик адаптері, 3/4 дюймдік диаметрі бар, суару құбырын кранға, бүріккіш бөтелкеге немесе сыртқы бұрандалы дистрибьюторға қосуға мүмкіндік береді. Ол жеке учаскеде суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Артықшылықтары Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған бұйым зақымдануға және коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Жылдам ажыратылатын қосылым фитингі шлангтың жылдам қосылуын және ажыратылуын қамтамасыз етеді. Адаптерде барлық Palisad суару жүйелерінің элементтеріне сәйкес келетін стандартты бекіту өлшемдері бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 13 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000756 |
- Бағасы: 243 ₸

