
Пластмасса адаптер, 3/4-1, ішкі бұранда Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65740 ішкі бұрандалы пластикалық адаптер, диаметрі 3/4 — 1 дюймдік бұрандалы қосылыстары бар шүмектерге, дистрибьюторларға, бүріккіштерге жарамды. Конструкцияда бұйымды әртүрлі диаметрлі розеткаларға орнатуға мүмкіндік беретін адаптер қарастырылған. Адаптер суару жүйесін сумен жабдықтау көзіне қосу үшін пайдаланылады, сондықтан ол жазғы коттеджде пайдалы болады. Артықшылықтары Адаптер берік ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол зақымдануға төзімді, тоттан қорықпайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Арматура қосқышпен жылдам ажыратылатын қосылымды құрайды, бұл шлангты қосу және ажырату уақытын үнемдейді. Отырғызу диаметрі мен фитингтің өлшемдері әмбебап, сондықтан адаптер барлық Palisad суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 25 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000787 |
- Бағасы: 312 ₸

