
3/4 Palisad Luxe сыртқы бұрандалы адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65721 сыртқы бұрандалы адаптер, 3/4 дюймдік отырғызу диаметрі бар, шлангты розеткаға немесе ішкі бұрандалы шүмекке қосатын суару жүйесінің элементі болып табылады. Саяжайға күтім жасау үшін пайдалы. Артықшылықтары Сенімділік — адаптер соққыға төзімділігімен және ылғалға төзімділігімен сипатталатын жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Оңай орнату — адаптерде шланг қосқышына қосу үшін жылдам босату қосылымы бар. Әмбебаптығы — бұйым үйлесімді элементтерімен 90% суару жүйелерін ұсынылған Ресей нарығында.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 21 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035512 |
- Бағасы: 479 ₸

