
Ішкі бұрандалы адаптер 1 Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65724 ішкі бұрандалы адаптері суару құбырын диаметрі 1 дюймдік сыртқы бұрандалы розеткасы бар шүмегімен немесе шүмегімен қосу үшін пайдаланылады. Жазғы коттеджде суару жүйесін орнату үшін пайдалы. Артықшылықтары Ылғалға төзімді соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Шланг қосқышына жылдам босату қосылымының фитингімен қосылады, бұл суару құбырын жылдам ажыратуға және қосуға мүмкіндік береді. Оның стандартты бекіту өлшемдері бар, сондықтан ол ең танымал суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 36 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035543 |
- Бағасы: 564 ₸

