
Жалғамалы қосқыш адаптер, екі жақты Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65726 қондырмалы екі жақты адаптер-қосқыш шлангты құрастыруға немесе әртүрлі диаметрлі шлангтарды жылдам ажыратылатын қосқыштар арқылы қосуға көмектеседі. Жеке учаскеде суару желісін орнату кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол беріктігімен және зақымдануға төзімділігімен сипатталады. Шлангтарды бірнеше секунд ішінде біріктіруге мүмкіндік беретін жылдам қосылатын фитингтері бар. Фитингтік розеткалардың стандартты өлшемдеріне байланысты ол барлық Palisad суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 25 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996079554 |
- Бағасы: 635 ₸

