
Пластмасса қосқыш-адаптер, 3/4, сыртқы бұранда, шланг қосқышы 3/4 Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65755 3/4 дюймдік сыртқы бұрандалы пластикалық адаптер қосқышы сәйкес диаметрлі ішкі бұрандалы розеткасы бар су көзін және 3/4 дюймдік шлангты қосады. Оның жылдам қосылатын фитингі бар, бұл суару құбырын орнатуды жеңілдетеді. Жинақ жазғы коттеджде суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы. Артықшылықтары Барлық элементтер соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан олар жүйедегі қысымға төтеп бере алады және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жылдам ажыратылатын қосқыш шланг ажыратылған кезде су беруді тоқтататын "автостоп" клапанымен жабдықталған, бұл бірнеше шлангтарды кезекпен пайдаланған кезде ыңғайлы. Фитингтік розетка әмбебап өлшемге ие және Palisad суару жүйелерінің барлық элементтеріне жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000800 |
- Бағасы: 966 ₸

