
Тармақтауға немесе жалғауға арналған үшайыршық штуцерлі Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65727 қондырма үшайыры суару құбырын екі жеңге бөлуге немесе екі магистралды бір желіге қосуға мүмкіндік береді. Әртүрлі диаметрлі шлангтармен пайдалануға болады. Ағып кетпейтін сапалы қосылымды қамтамасыз етеді және суару алаңын ұлғайтуға мүмкіндік береді. Бұл қала маңындағы аумақта суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Зақымдануға және ылғалға төзімді соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Желілерді монтаждауды жылдамдататын жылдам ажыратқыштар үшін қолайлы. Стандартты өлшемдегі фитингтік розеткалары бар және барлық Palisad суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 38 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105314 |
- Бағасы: 919 ₸

