
Пластмасса адаптер, 3/4, сыртқы бұранда, Palisad өтпелі жалғамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 66180 пластикалық адаптері 3/4 дюймдік сыртқы жіппен және адаптер қосылымымен диаметрі 1/2 немесе 3/4 дюймдік шланг қосқышына немесе бөлгішке қосылу үшін суару құбырына біріктірілген. Жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде қолданылады. Артықшылықтары Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан зақымдануға төзімді және берік. Қосымша адаптерді пайдаланбай-ақ әртүрлі диаметрлі шлангтарға қосуға болады. Стандартты өлшемдеріне байланысты нарықтағы суару жүйелерінің 90%-0 сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 13 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 5/8 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000961 |
- Бағасы: 234 ₸

