
Қалақты күрек, 230 х 265 х 1340 мм, ағаш лакталған сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар Sibrtech 61459 совок күрегі, 230 x 265 x 1340 мм, топырақты және сусымалы материалдарды — көмірді, қиыршық тасты, қиыршық тасты, құмды жылжыту үшін қолданылады. Жұмыстың жоғары өнімділігіне шеттері бүйірлеріне бүгілген кенептің арқасында қол жеткізіледі. Тұтас құбырлы тұтқа тұтқаның бекітілген жерінде құрылымның сенімділігін қамтамасыз етеді. Күрек қала маңындағы аумақта құрылыс және бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — кенеп орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған. Мықты және берік сабақ — оны жасау кезінде қатты ағаш пайдаланылды, ал кептіруден және зиянды микроорганизмдерден қорғау үшін антисептикалық лакпен қапталған. Жұмыс кезіндегі жайлылық — күрек қосымша пластик тұтқамен жабдықталған, соның арқасында оны ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 265 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | акрилді лак |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800042385 |
- Бағасы: 3 481 ₸

