
Шөмішті күрек, қарағаштан жасалған эргономикалық тұтқа, екі комп. тұтқа, жалпы ұзындығы 1250 мм, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 61448 шөмішті күрек, жалпы ұзындығы 1250 мм, қарағаштан жасалған эргономикалық тұтқасы және екі компонентті тұтқасы бар, топырақпен және сусымалы материалдармен — қиыршық таспен, құммен, көмірмен жұмыс істегенде қолданылады. Сондай-ақ құрылыс ерітінділерін араластыру кезінде қолданылады. Жұмыс бөлігінің бүйір жиектері жоғары қарай иілген, сондықтан ол материалдың көп мөлшерін ұстауға ыңғайлы. Тұтқа тұтас штампыланған тулейканың көмегімен кенепке мықтап бекітіледі. Күрек құрылыс және бау-бақша жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Серіппелі серіппелі болаттан жасалған қалыңдығы 1,5 мм қалақ жоғары серпімділікке ие, сондықтан иілу жүктемелеріне төзімді. Ұзартылған тулейка материалдың көп мөлшерін алған кезде кесіндінің сынуына жол бермейді. Жұмыс бөлігі коррозияны болдырмайтын және механикалық зақымданудан қорғайтын ұнтақ эмальмен қапталған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Сабақ қарағаштан жасалған, бұл оның тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Лакпен қапталған жабын сабақты кеуіп кетуден және ылғалдың әсерінен қорғайды. Екі бөліктен тұратын пластикалық тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 220 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар, желім |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, термопластикалық резеңке |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқаның жабын түрі | күңгірт лак |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 235 мм |
| Штрих-код | 4044996063997 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

