
Сусымалы жүктерге арналған күрек, 215 х 290 х 1340 мм, ағаш лакталған тұтқа, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сусымалы жүктерге арналған күрек Сибртех 61456, 215 х 290 х 1340 мм, ағаш лакталған сабы бар, құрылыс алаңында және ауыл шаруашылығында пайдалы. Бүйірлерінде қисық жиектері бар кең және терең жұмыс пышағы тиеу-түсіру жұмыстарын жылдам орындауға мүмкіндік береді. Ал пышақтың үстіңгі жиегінің дөңгелектелген жиегі арқасында күрек топырақтан құм немесе ұсақ қиыршық тас қалдықтарын оңай жинайды. Артықшылықтары Кенеп берік және қатты орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан коррозияның пайда болуынан сенімді қорғалған. Күрек сабында ыңғайлы жұмыс істеу үшін пластик сабы бар. Тұтас құбырлы күшейтілген тұтқа тұтқаның сенімді бекітілуін және оның сынудан қорғалуын қамтамасыз етеді. Сабақ қатты ағаштан жасалған және акрил негізіндегі антисептикалық күңгірт лакпен қапталған, бұл оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.68 кг |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 290 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | акрилді лак |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 215 мм |
| Штрих-код | 4606800042354 |
- Бағасы: 3 292 ₸

