
Сабы жоқ жеңіл найзалы күрек, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
61426 тұтқасы жоқ жеңіл штангалы күрек құрылыс алаңында және жазғы коттеджде пайдалы болатын қазба жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Сүйір кенептің табаны бар, сондықтан ол жерге оңай енеді. Тұтас құбырлы тулейка құралдың беріктігін арттырады, ал пышақтың үстіңгі жағындағы ойықтар құрылысты жеңілдетеді. Түлейка диаметрі 40 мм кез келген тұтқамен үйлесімді. Артықшылықтары Пышақтың материалы қалыңдығы 1,5 мм орташа көміртекті болат болып табылады, сондықтан құрал кернеулерге төзімді. Жұмыс бөлігі БТ лакпен қапталған, ол оны коррозиядан қорғайды, яғни күрек ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұмыс бөлігінің қатаюы оның қаттылығы мен қажетті беріктігін қамтамасыз етеді, сондықтан күрек тозуға төзімді және ауыр пайдалануға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 255 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | битумный лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4607023939711 |
- Бағасы: 759 ₸

