
Тік бұрышты күрек, 208 х 300 х 1340 мм, лакталған ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61458, 208 х 300 х 1340 мм тікбұрышты күрек, ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар, шұңқырлар мен траншеяларды қазуға арналған. Тік бұрышты пішінді жайманың арқасында күрек топырақты ойықтардан өте тиімді түрде шығарады. Үстіңгі жиегінде басқыш бар — жерге енуді жеңілдететін дөңгелектелген жиек. Құрал құрылыста, сондай-ақ бау-бақша учаскесінде жұмыстарды орындау кезінде пайдалы. Артықшылықтары Кенеп орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және қара топырақпен жұмыс істеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Жұмыс бөлігі жайманы коррозиядан қорғайтын, механикалық әсерлерден қорғауды және агрессивті ортаға төзімділікті қамтамасыз ететін ұнтақ эмальмен қапталған. Тулейка қалақшамен бір бүтінді құрайды, бұл күректің беріктігі мен сенімділігін арттырады. Сабақ жоғары сапалы қатты ағаштан жасалған және антисептикалық лакпен қапталған, бұл құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Тұтқада сенімді ұстауды қамтамасыз ететін және жұмысты жеңілдететін пластикалық D-тұтқасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | акрилді лак |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 208 мм |
| Штрих-код | 4606800042378 |
- Бағасы: 3 481 ₸

