
Жорыққа арналған күрек, 150 х 200 х 253 - 620 мм, тұтас металл, қапта жиналмалы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 61428, 150 x 200 x 253-620 мм тұтас металдан жасалған жаяу жүруге арналған күрек, қапта жиналмалы, жорықта қазба жұмыстарын жүргізуге арналған. Оны бүктелген күйінде кетмен ретінде де пайдалануға болады. Пышақтың үстіңгі жиегі дөңгелектелген жиекпен жасалған, бұл құрылымдық ерекшелігі күректі жерге оңай жабыстыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тұтқа мен жұмыс бөлігі берік болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Тұтқадағы және төсемдегі ұнтақ жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Сына тәрізді төсем және тұтас металл конструкциясы күректің жоғары иілу беріктігін қамтамасыз етеді. Болат ілгек механизмінің арқасында күрек кенеттен бүктелу қаупінсіз ашылған кезде мықтап бекітіледі. Сопақша пішінді тұтқа жоғары жүктемеге төтеп бере алады және шаршамай-ақ ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Күрек бүктелген кезде аз орын алады (ұзындығы небәрі 253 мм), сондықтан ол көліктің жүксалғышына немесе рюкзакқа оңай сыяды. Жиынтықтағы қап күректі тасымалдаудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Қап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996063515 |
- Бағасы: 5 632 ₸

