
Қар тазалауға арналған қозғалтқыш алюминийден жасалған, 750 x 420 x 1120 мм, арматураланған, болат тұтқасы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 750 x 420 x 1120 мм, болат тұтқасы бар, Sibrtech 61583 қар тазалауға арналған арматураланған алюминий қозғалтқышы аумақты қар үйінділерінен тазартуға арналған. Ені 750 мм жұмыс бөлігі үлкен аумақты тазартуды жеңілдетеді. Қозғалтқыш U-тәрізді тұтқамен жабдықталған, бұл оны екі қолмен басқаруға мүмкіндік береді, арқадағы жүктемені азайтады. Жеңіл конструкция ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Қозғалтқыш жергілікті аумақты тазалауға, саяжайды және көлік жүретін жолдарды қардан тазалауға жарамды. Артықшылықтары Шөміштің жұмыс жиегі мерзімінен бұрын тозуды болдырмайтын металл төсеммен жабдықталған. Қаттылық қабырғалары құралдың жүктемелерге төзімділігін арттырады, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Тұтқа болаттан жасалған, яғни ол айтарлықтай күш жұмсағанда сынбайды. Бұрандалы қосылымның арқасында шелек тұтқаға мықтап ұсталады. Тұтқаның беті коррозиядан қорғайтын ұнтақ эмальмен қапталған, бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 3.185 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 750 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 420 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1120 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1120 мм |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тақта материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,8 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 750 мм |
| Штрих-код | 4606800035837 |
- Бағасы: 8 107 ₸

