
Қар тазалауға арналған қозғалтқыш алюминий, 755 x 505 x 1240 мм, болат тұтқа, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат тұтқасы бар Sibrtech 61526 алюминий қар тазалау қозғалтқышы, 755 x 505 x 1240 мм, жергілікті жерде немесе гараж аумағында, сондай-ақ жазғы коттеджде пайдалы болады. Кең шөміш қардың жылжуын тиімді жеңеді, өйткені бір уақытта қардың көп мөлшерін түсіреді. U-тәрізді тұтқа қозғалтқышты пайдалануды ыңғайлы етеді, себебі ол арқаға түсетін жүктемені азайтады. Артықшылықтары Алюминий қорытпасынан жасалған шөміш коррозияға ұшырамайды, яғни ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Болат төсем жұмыс жиегін тозудан сақтайды және жиналған қарды тазалауды жеңілдетеді. Болаттан жасалған тұтқа қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Ұнтақты эмаль жабыны тұтқаның қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, оны коррозиядан қорғайды. Болт бекіткіші шөміш пен тұтқаның сенімді байланысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 755 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 505 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1240 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1250 мм |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | синий |
| Шөміштің ені | 755 мм |
| Штрих-код | 4606800028204 |
- Бағасы: 6 711 ₸

