
Қар тазалауға арналған күрек - қозғалтқыш пластик, 615 х 290 х 1520 мм, болат сап, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық күрек-қар тазалауға арналған қозғалтқыш Palisad 61569, 615 x 290 x 1520 мм, болат тұтқасы бар, үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған. Оның арнайы пішінді шөміші және қисық сабы бар, сондықтан ол бір уақытта қарды тазалауға да, жылжытуға да жарамды. Ұзындығы 1520 мм және иілген сабы ыңғайлы жұмыс істеу үшін қолдың шаршауын және арқаның кернеуін азайтады. Артықшылықтары Қайталама полипропиленнен жасалған шөміш қатты аязға (-50°С дейін) шыдайды, жоғары ресурсы мен беріктігімен ерекшеленеді. Болат жиектерінің арқасында күрек механикалық зақымданудан қорықпайды, қарқынды пайдалануға, шөгінділерді және қалың қарды тазалауға жарамды. Шөміштегі биік ернеулер қардың түсуіне жол бермейді және оны қажетті орынға жылжытуға мүмкіндік береді. Қаттылықтар шөмішке жүктемелерге төзімділікті арттырады. Иілген болат сабы жұмысқа ыңғайлы, ұнтақ жабыны оны коррозиядан сенімді қорғайды. Көбік резеңкеден жасалған тұтқадағы қосымша тұтқа мен төсем сенімді ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. 1,8 кг күректің жеңіл салмағының арқасында ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.834 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 615 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 290 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 37 мм |
| Ұзындығы | 1520 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1520 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаға төсеу материалы | пенорезина |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | синий с черной вставкой |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Шөміштің ені | 615 мм |
| Штрих-код | 4044996044002 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

