
Мұзбалта - балта, 150 мм, 1.4 кг, металл сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөлігінің ені 150 мм, салмағы 1,4 кг, металл тұтқасы бар Сибртех 61519 мұз балтасы баспалдақтардан, подъездерден, жолдардан және т.б. мұздың жұқа қабатын кетіруге мүмкіндік береді. Ол үй шаруашылығына арналған, тазалаушыларға, көлік иелеріне және жазғы тұрғындарға пайдалы. Мұзбалақ -60 °С дейінгі температурада пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Құрылымдық болат мұз балтасына беріктік пен қарқынды жүктемелерге төтеп беру қабілетін береді. Коррозияға қарсы ұнтақ жабыны мұз балтасының ылғал мен реагенттердің әсерінен бұзылуына жол бермейді. Жұмыс бөлігі тұтқаға дәнекерленген, сондықтан соққыға төзімді. Тұтқа конструкцияның беріктігін қамтамасыз ететін қалың қабырғалы болат құбырдан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 22 мм |
| Ұзындығы | 1430 мм |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -60С |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Ені | 150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800031464 |
- Бағасы: 1 986 ₸

