
Мұзбалақ - қырғыш, 200 мм, 1.1 кг, металл тұтқа, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұзды тиімді жару үшін ені 200 мм және салмағы 1,1 кг, металл тұтқасы бар Сибртех 61524 мұз балта-қырғышы қолданылады. Оның көмегімен елдегі, бақтағы, гараждағы, үйдегі баспалдақтарды, жолдарды, тротуарларды тазалауға болады. Мұзбалақ -60 °С-қа дейін аязға шыдайды. Артықшылықтары Мұз балтасы оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ететін құрылымдық болаттан жасалған. Ұнтақты жабын мұз балтасында коррозияның пайда болуына жол бермейді. Қалың қабырғалары бар тұтқаның болат құбыры мұз балтасының құрылымының сенімділігі мен қаттылығына кепілдік береді. Сабақ бүкіл құрылымның сенімділігі үшін кенепке дәнекерленген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 18 мм |
| Ұзындығы | 1285 мм |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -60С |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Ені | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800031488 |
- Бағасы: 1 453 ₸

