
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 270 х 310 х 890 мм, болат сап, алюминий планка, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық күрек Palisad 61502, 270 x 310 x 890 мм, болат тұтқасы және алюминий жолағы бар, аумақтың шағын аумақтарында қар тазалауға арналған. Терең шөміште қар массасының көп мөлшері сақталады, бұл жұмыстың ұзақтығын қысқартуға мүмкіндік береді. Қаттылықтар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Күректің ұзындығы небәрі 890 мм, сондықтан оны көліктің жүксалғышында тасымалдауға ыңғайлы. Құрал қалада, саяжайда және саяхатта пайдалы болады. Артықшылықтары Күрек төмен температураға және механикалық зақымға төзімді, өйткені сабағы болаттан, ал шөміш аязға төзімді берік полипропиленнен жасалған. Болат сабы коррозияға ұшырамайды, өйткені ұнтақ эмальмен қапталған. Шөміштің жиегі кептеліп қалған қарды жақсы кеседі және алюминий қорытпасынан жасалған қаптаманың арқасында тозуға төзімді. Құралды ұстауға ыңғайлы, себебі ол қосымша пластик тұтқамен жабдықталған. Күрекпен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады, өйткені оның салмағы небәрі 0,85 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 890 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 310 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 28 мм |
| Ұзындығы | 890 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | серый |
| Шөміштің түсі | сұр |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Шөміштің ені | 270 мм |
| Штрих-код | 4044996025391 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

